P0805K4751FBT
MFR.Part #
P0805K4751FBT
JLCPCB Part #
C4050963
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount