RNC50J2210BSRSL
MFR.Part #
RNC50J2210BSRSL
JLCPCB Part #
C1827359
Description
-65℃~+175℃ 100mW 221Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors