P0805K4641FNT
MFR.Part #
P0805K4641FNT
JLCPCB Part #
C4333915
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS