P0805K4643FNT
MFR.Part #
P0805K4643FNT
JLCPCB Part #
C4115724
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS