SIHF12N65E-GE3
MFR.Part #
SIHF12N65E-GE3
JLCPCB Part #
C7316121
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.224nF 12A 2V 33W 380mΩ@10V 650V 70nC@10V TO-220 MOSFETs ROHS