P0805K4640FNT
MFR.Part #
P0805K4640FNT
JLCPCB Part #
C3943682
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS