RL07S200JBSL
MFR.Part #
RL07S200JBSL
JLCPCB Part #
C3507338
Description
-65℃~+175℃ 20Ω 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors