P0805H8690BNT
MFR.Part #
P0805H8690BNT
JLCPCB Part #
C4172304
Description
-55℃~+155℃ 200mW 869Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS