P0805E1783BNT
MFR.Part #
P0805E1783BNT
JLCPCB Part #
C4103581
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS