ERJ-U06D1001V
MFR.Part #
ERJ-U06D1001V
JLCPCB Part #
C2117352
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS