Y118998K3330VR13L
MFR.Part #
Y118998K3330VR13L
JLCPCB Part #
C1495444
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 600mW 98.333kΩ Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS