P0805E8660BNT
MFR.Part #
P0805E8660BNT
JLCPCB Part #
C4086199
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS