P0805H7502FGT
MFR.Part #
P0805H7502FGT
JLCPCB Part #
C4115572
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS