SG73G2ATTD4222D
MFR.Part #
SG73G2ATTD4222D
JLCPCB Part #
C5893764
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS