RN55C4123BBSL
MFR.Part #
RN55C4123BBSL
JLCPCB Part #
C1425578
Description
-65℃~+175℃ 125mW 412kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors