RN55E1981BRSL
MFR.Part #
RN55E1981BRSL
JLCPCB Part #
C3536216
Description
-65℃~+175℃ 1.98kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors