P0805E7502FBT
MFR.Part #
P0805E7502FBT
JLCPCB Part #
C4110992
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount