P0805H5004BNT
MFR.Part #
P0805H5004BNT
JLCPCB Part #
C4085662
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS