P0805H8252FGT
MFR.Part #
P0805H8252FGT
JLCPCB Part #
C4149533
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS