P0805H3004BNT
MFR.Part #
P0805H3004BNT
JLCPCB Part #
C4325385
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS