P0805H2004BNT
MFR.Part #
P0805H2004BNT
JLCPCB Part #
C4285046
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS