P0805H1004BNT
MFR.Part #
P0805H1004BNT
JLCPCB Part #
C4165072
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS