P0805H3001FNT
MFR.Part #
P0805H3001FNT
JLCPCB Part #
C4313063
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS