P0805H2001FNT
MFR.Part #
P0805H2001FNT
JLCPCB Part #
C4179372
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS