P0805H1001FNT
MFR.Part #
P0805H1001FNT
JLCPCB Part #
C4228887
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS