RK73G2ATTD1102F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1102F
JLCPCB Part #
C5874330
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS