CMF5561K200BEEB70
MFR.Part #
CMF5561K200BEEB70
JLCPCB Part #
C1795371
Description
-55℃~+175℃ 500mW 61.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS