P0805H1053BBT
MFR.Part #
P0805H1053BBT
JLCPCB Part #
C4278524
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount