RNC60H1053BSBSL
MFR.Part #
RNC60H1053BSBSL
JLCPCB Part #
C1469011
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors