RNC60H1910FSB14
MFR.Part #
RNC60H1910FSB14
JLCPCB Part #
C1446364
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors