P0805H1053BNT
MFR.Part #
P0805H1053BNT
JLCPCB Part #
C4223001
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS