P0805E8660BBT
MFR.Part #
P0805E8660BBT
JLCPCB Part #
C4157052
Description
-55℃~+155℃ 200mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount