P0805E8060BBT
MFR.Part #
P0805E8060BBT
JLCPCB Part #
C4294375
Description
-55℃~+155℃ 200mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount