CRGH0805J330R
MFR.Part #
CRGH0805J330R
JLCPCB Part #
C2099374
Description
-55℃~+155℃ 150V 330mW 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS