P0805E6193BNT
MFR.Part #
P0805E6193BNT
JLCPCB Part #
C4229883
Description
-55℃~+155℃ 200mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS