SG73G2ATTD47R0D
MFR.Part #
SG73G2ATTD47R0D
JLCPCB Part #
C5750442
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS