P0805E1693BNT
MFR.Part #
P0805E1693BNT
JLCPCB Part #
C3937535
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS