ERJ-PB6B4323V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6B4323V
JLCPCB Part #
C4001619
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS