P0805E6191BNT
MFR.Part #
P0805E6191BNT
JLCPCB Part #
C4041661
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS