P0805E60R4FNT
MFR.Part #
P0805E60R4FNT
JLCPCB Part #
C4143362
Description
-55℃~+155℃ 200mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS