RP73D2A536RBTDF
MFR.Part #
RP73D2A536RBTDF
JLCPCB Part #
C1718221
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS