CRCW0805120MJPTAHR
MFR.Part #
CRCW0805120MJPTAHR
JLCPCB Part #
C4312186
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120MΩ 125mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount