RWR89SR523FRBSL
MFR.Part #
RWR89SR523FRBSL
JLCPCB Part #
C3399719
Description
-55℃~+250℃ 3W 523mΩ Wirewound Resistor ±1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors