Y16244K02000T23W
MFR.Part #
Y16244K02000T23W
JLCPCB Part #
C4028093
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.02kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS