P0805E47R5BBT
MFR.Part #
P0805E47R5BBT
JLCPCB Part #
C4267089
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount