P0805E4753BBT
MFR.Part #
P0805E4753BBT
JLCPCB Part #
C3922668
Description
-55℃~+155℃ 200mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount