RNR50J6981FRRE8
MFR.Part #
RNR50J6981FRRE8
JLCPCB Part #
C3562500
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors