TR10X200MJNES
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR10X200MJNES
Description
-55℃~+125℃ 1W 200MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS