RN55E4020BBSL
MFR.Part #
RN55E4020BBSL
JLCPCB Part #
C1429912
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors