P0805E4001WNW
MFR.Part #
P0805E4001WNW
JLCPCB Part #
C4307429
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS